AKTUALNOŚCI SZKOŁA POLICEALNA

Kopia Kopia 4-LETNIE ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (30×10.5 cm).png

Drodzy Słuchacze!
                                           Informujemy, że aby bezproblemowo otwierać pliki z naszej strony, takie jak plan lekcji,
                                           czy inne pliki WORD lub PDF - zalecamy pobranie na laptopa lub komputer programów,
                                           które otwierają takie pliki, są to m.in. Adobe Acrobat Reader i Word Reader.
                                           Jeżeli korzystają Państwo z telefonów, polecamy pobrać czytnik wszystkich dokumentów.

17/01/2023

Wyniki z egzaminu zawodowego ogłoszone zostaną przez OKE Poznań w dniu 31.03.2023 a dyplomy szkoła otrzyma w dniu 07.04.2023

09/01/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego i wręczenie świadectw ukończenia szkoły dla klasy BHP

09/01/2023

kosmetyczka 807×200.jpg

NABÓR LUTY                  Moi Drodzy!
2023                                   Prowadzimy nabór na luty 2023 na kierunek TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH.
                                           Poinformuj o tym swoich znajomych! Dziękujemy!

15/12/2022

SESJA EGZAMINACYJNA OKE         Drodzy Słuchacze i Absolwenci,
STYCZEŃ 2023                                    przedstawiam harmonogram egzaminów OKE z kwalifikacji zawodowej styczeń 2023                                                                Obecność obowiązkowa!

08/11/2022

KONTO BANKOWE                               Wpłaty za czesne można dokonywać w sekretariacie lub na konto szkoły.
SZKOŁY                                                   Niezależnie od wybranej szkoły, przelew prosimy robić na:

01/12/2022                                     Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych
                                                                  ul. Bohaterów Warszawy 36
                                                                  78-400 Szczecinek

PKO BP 50 1020 5558 1111 1100 4160 0202
                                                                           W tytule prosimy podać: IMIĘ, NAZWISKO, KLASĘ I MIESIĄC.

Prosimy o przechowywanie dowodów wpłat.