LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Kopia Kopia 4-LETNIE ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (30×10.5 cm).png

Drodzy Słuchacze!
                                           Informujemy, że aby bezproblemowo otwierać pliki z naszej strony, takie jak plan lekcji,
                                           czy inne pliki WORD lub PDF - zalecamy pobranie na laptopa lub komputer programów,
                                           które otwierają takie pliki, są to m.in. Adobe Acrobat Reader i Word Reader.
                                           Jeżeli korzystają Państwo z telefonów, polecamy pobrać czytnik wszystkich dokumentów.

17/01/2023

Moi Drodzy Słuchacze,
                                           z klasy A3 oraz A7 - prosimy o przesyłanie egzaminów na skrzynkę pocztową
                                           lo@szkolaszczecinek.org, ponieważ mamy problem z przepełnieniem naszej skrzynki pocztowej.

15/01/2023

4-LETNIE ZAOCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (30×29 cm) (21×29 cm) (29×21 cm) (170×50 cm) (117

NABÓR LUTY                 Moi Drodzy!
2023                                   Prowadzimy nabór na luty 2023 do Liceum na wyższe semestry! (semestr II, IV, VI, VIII)
                                           Poinformuj o tym swoich znajomych! Dziękujemy!

15/12/2022

KONTO BANKOWE                               Wpłaty za czesne można dokonywać w sekretariacie lub na konto szkoły.
SZKOŁY                                                   Niezależnie od wybranej szkoły, przelew prosimy robić na:

01/12/2022                                     Prywatne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych
                                                                  ul. Bohaterów Warszawy 36
                                                                  78-400 Szczecinek

PKO BP 50 1020 5558 1111 1100 4160 0202
                                                                           W tytule prosimy podać: IMIĘ, NAZWISKO, KLASĘ I MIESIĄC.

Prosimy o przechowywanie dowodów wpłat.